Konya Gece Açık Dişçi, Konya Nöbetçi Dişçi, Konya Nöbetçi Diş Hekimi, Konya 24 Saat Açık Dişçi, Konya Pazar Günü Açık Dişçi, Konya Diş Acil, Konya Gece Açık Diş Doktoru.

Eldeniz Ağız Diş ve Sağlığı Polikliniği’miz Konya Lamine Diş ve Konya Lamine Diş Fiyatları için hizmet vermektedir.

Konya Lamine Diş kaplama, tedavinin uygulanacağı dişi törpüleyerek ufaltan ve üzerine kaplama uygulanılan diş tedavi yöntemidir. Sağlıklı dişlerin üzerine uygulanan bu protez tedavisi Latince de yaprak kaplama olarak geçmektedir. Diğer protez tedavilerine göre doğal dişlerinizi en çok koruyan tedavi yoludur. Estetik bir gülüş sağlayan bu tedavi bir çok sanatçı tarafından kullanılmıştır.

Lamina – Lamine Diş Kaplama Tedavisi Ne Gibi Durumlarda Uygulanır?

Konya Lamine Diş tedavisi bir çok nedenden ötürü uygulanabilmektedir. Bunları sizler için liste olarak derledik gelin hep birlikte bir göz atalım:

Farklı nedenler ya da doğuştan bir rahatsızlık olabilecek şekil bozukluklarında (ön diş çarpıklığı, yanlış uzuma, çürümeye bağlı şekilsel bozukluklar) uygulanabilecek bir tedavi yoludur. Bu sayede hastalarımızın hasret kaldığı estetik gülüşü sağlamış oluruz. Herhangi bir fiziksel travma geçirmiş dişlerin tedavisinde tercih edilir. Fiziksel travmanın şiddetine ve hastanın diş sağlamlığına bağlı olarak hasar kaydı değişiklik göstermektedir. Kırılmış ya da eski güzel görüntüsünü darbe nedeniyle kaybetmiş hastaların tekrar o kusursuz dişlerini sağlayabilmek için Lamine Diş Kaplama Tedavisi uygulanabilir. Güzel bir gülüş için doğru diş uzunluğuna sahip olmanız gerekir. Diş uzatma ve estetik görünüm için.

Farklı diş beyazlatma yöntemlerine başvurup başarılı sonuç alamayan hastalarımızda da uygulanır. Diş yüzeyi kaplanarak doğal bir görünüm oluşturulur bu sayede başarısız olan tedavi işlemlerinin yerini kolayca doldurur. Çürük dişlerin uğradığı yıkımın onarılmasında ve temizlenmesinde uygulanır. Konya Diş teli tedavine alternatif olarak da uygulanabilir. Diş tellerinin gerek estetik olmayışı gerekse bakım zorluğu hasebiyle hastalarımıza Konya Lamine Diş Tedavisi uygulanabilir.

Estetik olarak dişlerinin duruşunu ya da şeklini beğenmeyen klişelere de uygulanabilen bir tedavi yöntemidir.

Lamine – Lamina Diş Kaplama Tedavisi Nasıl Uygulanır ?

Her diş tedavisinde olduğu gibi Konya Lamine Diş Kaplama tedavisinde de ağrı, sızı ve acı hissetmezsiniz. Hastanın dişini törpülerken hastaya lokal anestezi uygulanır ve bu sayede sadece işlemlerin gerçekleştirildiği aletlerin seslerini duyarsınız. Kaç seansta biter? Bu soru siz hastalarımız tarafından sıkça soruluyor. Bu hastanın tedavi edilecek olan diş sayısına ve dişlerinin yapısına göre seans süresi de değişiklik göstermektedir. Sorunsuz geçen tedavilerde ortalama olarak 3 seansta sağlığınıza ve estetik bir gülüşe sahip olabilirsiniz. Başta hastaya neden bu operasyonu istediği sorulur, beklentiler ışığında yapılabilecekler hakkında bilgi verilir. Kontrol ve testler yapılır.

Ardından hasta için bir modelleme yapılarak onay alınır. İkinci seansta, törpüleme işlemleri başlar. Hasta lokal anesteziye alınır dişler çok az miktarda ufaltılır. Lamine Diş Kaplama tedavisinin uygulanacağı dişlerin yeni ölçüsü alınır ve ardından kaplama işlemleri için laboratuvar ortamına gönderilir. Hastanın törpülenen dişleri Konya Lamine Diş Kaplama tedavisine uygun olması için bir süre ara verilir. Bu süre zarfında dişler törpülendiği için hassasiyet sorunu yaşamanız muhtemel olacaktır. Bu süre yaklaşık olarak 1 haftadır. Hastanın diş yapısı ve benzeri faktörler bu süreyi uzatabilir.