Konya Gece Açık Dişçi, Konya Nöbetçi Dişçi, Konya Nöbetçi Diş Hekimi, Konya 24 Saat Açık Dişçi, Konya Pazar Günü Açık Dişçi, Konya Diş Acil, Konya Gece Açık Diş Doktoru.

Konya’da bulunan 7 gün 24 saat hizmet veren bir Eldeniz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Konya Nöbetçi Dişçi olarak Konya Gece Açık Dişçi hizmeti vermektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz donanıma sahip olan ve son teknoloji ekipmanlarla donatılmış bir tesis içerisinde faaliyet göstermektedir. Burada, implantoloji, ortodonti, estetik diş hekimliği, diş beyazlatma, diş eti tedavisi, çene cerrahisi, diş protezleri ve daha birçok alanında diş hekimleri tarafından hizmet verilmektedir.

Polikliniğimizde hasta memnuniyeti ve sağlığı her zaman önceliğimizdir. Hastalarımızın ihtiyaçlarını karşılamak, güvenli ve konforlu bir ortam sağlamak için özveriyle çalışmaktayız. Tedavilerimizde hijyen ve sterilizasyon standartlarına sıkı bir şekilde uygunluğumuzu da sağlıyoruz.

Konya Merkezde bulunan kliniğimize ulaşım çok kolaydır. İletişim sayfamızda bulunan Google harita hizmetiyle kliniğimize hemen ulaşabilirsiniz.